Diş Hekimi Öğrencilerine Maaş

Diş Hekimi Öğrencilerine Maaş
0

Diş Hekimi Öğrencilerine Maaş

Diş hekimliği fakültelerinde öğrenim görenler için son sınıflarda staj yaparak maaş almaları söz konusu olmaktadır. Diş malzemeleri, hekim güvenliği ve hasta için hayati önem taşımaktadır. Herkes için ağız ve diş sağlığının özenle korunması gerekmektedir. Diş hekimi öğrencilerine son sınıfta maaş verilmektedir. Asgari ücret tutarında ödenmesi belirlenen maaşlar kesinti ve vergilendirmeden muaf tutulmaktadır.

 Diş Malzemeleri Satan Firmalar Nasıl Çalışır?

Diş malzemeleri satan firmalar fiziki olarak satış yapabileceği gibi internet üzerinden de çalışabilmektedir. Hassas bir konu olan ve sayısız malzeme gerektiren diş hekimleri için malzemeler kolaylıkla adrese teslim alınabilmektedir. En yakın ve güvenli adres ise edental.com.tr günün her saati ürün tedarik hizmeti vermektedir. Bulunduğu yerden sipariş verenler için en kısa sürede ürünleri adrese teslim edilmektedir. Atılması gereken tek adım bir tıkla erişim sağlamak olarak ifade edilmektedir.

 Diş Hekimi Öğrencileri Maaşı Ne Kadardır?

Diş Hekimliği öğrenimi görenler son sınıfa geldiğinde Intörn olarak çalışmaktadır. Ve çalışma bedeli olarak da maaş almaktadır. Alınan maaşlar Cumhurbaşkanı tarafından verilen bir hak olarak sunulmuş bulunmaktadır. Ayrıntılar ilgili yükseköğrenim kanunu madde 9’ da 4.11.1981 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak kabul edilmiş bulunmaktadır. 2547 sayılı ek 29. Madde 1. Ve 3. Cümlelerinde açıkça belirtilmektedir. Asgari ücret tutarında ödenmesi gereken maaşlar Diş Hekimi Öğrencilerinin çalışma bedeli olarak bilinmektedir.

 Diş Hekimliği Öğrenimi Kaç Yıldır?

Diş Hekimliği, Tıp Fakültelerin ilgili bölümünde 6 yıl olarak devam etmektedir. Diş Hekimliği Fakültelerinde ise 5 yıl olarak sürmektedir. Başarıyla son sınıfa geçen İntörn Diş Hekimlerine kesintisiz olarak asgari ücret tutarında maaş ödenmektedir. Ücretler yapılan uygulamaların bedeli olarak ilgili kurum bütçesinden ödenmektedir.

 Diş Malzemeleri Nasıl Temin Edilir?

Diş malzemeleri temin etmek isteyenler için güvenle hizmet sunulmaktadır. Tüm ihtiyaç ürünleri internet erişimi sağlanarak tedarik edilebilmektedir. Bu konuda en güvenli adres edental diş deposu günün her saati hizmet vermektedir. Ayrıca WhatsApp butonuyla canlı destek alınarak da ürün temini yapılabilmektedir. Diş malzemeleri ve yedek parçalarıyla birlikte her türlü ürün satışı yapılabilmektedir. İhtiyaç sahiplerinin bulunduğu yerden sipariş oluşturması yeterli olabilmektedir.

 

 

 

Leave us a comment